Zaproszenie za Narodowy dzień świni

W załączeniu agenda oraz zaproszenie na II edycję specjalistycznej konferencji dla hodowców i producentów trzody chlewnej „Narodowy Dzień Świni”, organizowanej przez firmę InConventus Group, która odbędzie się 6 marca 2018 roku na terenie Hotelu 500, ul. Poznańska 139, Tarnowo Podgórne (woj. wielkopolskie). Konferencja poświęcona jest przede wszystkim niekorzystnej sytuacji epidemiologicznej w zakresie ASF.

 

 

Rozstrzygnięcie przetargu publicznego na zakup samochodu służbowego

W załączeniu rozstrzygnięcie przetargu publicznego na zakup samochodu służbowego Opel Astra II ogłoszonego przez Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Giżycku.

Załączniki:
Pobierz plik (Dokument.pdf)Dokument.pdf[ ]531 Kb

Ulotka dla hodowców zwierząt gospodarskich

W załączeniu przesyłamy ulotkę dla hodowców zwierząt gospodarskich Głównego Lekarza Weterynarii. Prosimy o zapoznanie się z materiałem.

Załączniki:
Pobierz plik (ulotka 1 arkusz na stronę.pdf)Ulotka[ ]448 Kb

Lekarze weterynarii wyznaczeni do urzędowego badania laboratoryjnego mięsa na obecność włośni w 2018 roku

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Giżycku przedstawia wykaz lekarzy weterynarii, którzy w
ramach prowadzonych zakładów leczniczych dla zwierząt są wyznaczeni do przeprowadzania w roku 2018 na terenie powiatu giżyckiego urzędowego badania laboratoryjnego mięsa na obecność włośni.

Załączniki:
Pobierz plik (Badanie mięsa w pow. giżyckim 2018.PDF)Wykaz Lekarzy.pdf[ ]128 Kb

Informacja dla hodowców drobiu powiatu giżyckiego dotycząca lekarzy wystawiających w roku 2018 świadectwa zdrowia na drób do rzeźni.

W załączeniu informacja dla hodowców drobiu powiatu giżyckiego dotycząca lekarzy wystawiających w roku 2018 świadectwa zdrowia na drób do rzeźni.

Załączniki:
Pobierz plik (Pismo.pdf)Pismo.pdf[ ]205 Kb

Ogłoszenie o przetargu publicznym na sprzedaż samochodu osobowego.

W załączeniu ogłoszenie o przetargu publicznym na sprzedaż samochodu osobowego Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Giżycku.

Załączniki:
Pobierz plik (Ogłoszenie.pdf)Ogłoszenie.pdf[ ]1297 Kb